Hakkımızda

Denge Elektromarket

Denge Elektromarket İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti 2004 yılından itibaren enerji sektöründe, ürün tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir. Müteahhitlik, projelendirme, tasarım ve mühendislik alanında faaliyet gösteren müşterilerin, ihtiyaç duyduğu ürünlerin teminini sağlamaktadır. Kusursuz hizmet politikasını ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir.

Kaliteli ve geniş ürün yelpazesine sahip, sektöründe lider konumda olan Astor A.Ş, Öznur Kablo ve Legrand gibi firmaların bayiliğini yaparak, Denge Elektromarket sektöründe güven kaynağı olmayı başarmıştır.

Denge Elektromarket orta gerilim anahtarlama ürünleri, kompakt trafo merkezleri, alçak gerilim kabloları, orta gerilim kabloları ve malzemeleri, şalt malzemeler, kablo başlıkları, teknik hırdavat malzemeler gibi ürünleri uygun fiyat ve vadede, stoktan hızlı bir şekilde temin etmektedir.

Denge Elektromarket Bursa’daki merkez ve şubesinden uzman satış personelleri ile satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası teknik destek sağlayarak, müşterilerine güvenilir çözümler sunmaktadır. Bursa’da kendi bölgesinde gösterdiği faaliyetin yanı sıra Marmara, Ege, İç Anadolu, Karadeniz ve Akdeniz Bölgesinde görev yapan profesyonel satış kadrosu ile Türkiye’de geniş bir satış ağına sahiptir.

Vizyoner
Bakış Açısı

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti ve güveni ilk sırada tutan, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip öncülük etmeyi hedefleyen, hizmetlerini mükemmelleştirmek için müşteri odaklı gelişimi prensip edinen bir kuruluş olarak öncelikli hedefimiz yüksek memnuniyettir.

Vizyonumuz

Sektöründe güvenilir ve aynı anlayışla hizmet sunan, müşterisini ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eden, kaliteli, profesyonel, akılcı, hızlı ve bilimsel çözümler üreterek fark ve değer yaratan, saygın ve piyasa değerine öncelik veren vizyonumuz, elektromarket sektöründe iyi hizmet anlayışının simgesi olmaktır.

Satışını Yaptığımız Markalar